8 (7232) 26-24-90
Кабанбай батыр көшесі 111/1
«Исток» жеке меншік жалпы білім беру мектебі балаларды қабылдайды: 1 сыныпқа – толық күн тәртібіне; мектепке даярлық сыныптарына- 5-тен 6 жасқа дейін толық күн болуымен.

ИСТОК - жеке жалпы білім беретін мектеп » Актуальное » Негізгі пәндер бойынша республикалық олимпиаданың мектепішілік кезеңінің қорытындысы шығарылды

Негізгі пәндер бойынша республикалық олимпиаданың мектепішілік кезеңінің қорытындысы шығарылды

01 декабрь 2023, Пятница
423
0

пән ФИ Сыныбы Мұғалім Нәтиже 
математика Татунбетова Медина 5 Королкова А.В. 1 орын
математика Немцева Иллария 5 Королкова А.В. 3 орын
математика Веселова Карина 6 Иванникова И.В. 3 орын
математика Нұрғалиев Дәурен 8 Иванникова И.В. 2 орын
математика Фурсова Анастасия 8 Иванникова И.В. 3 орын
математика Целовальников Данил 8 Иванникова И.В. 2 орын
математика Ногайбаева Эсма 9 Королкова А.В. 2 орын
математика Еркін Айша 10 Королкова А.В. 3 орын
математика Каторгин Иван 10 Королкова А.В. 3 орын
математика Сагатова Альмира 10 Королкова А.В. 3 орын
математика Мельников Илья 11 Королкова А.В. 2 орын
жаратылыстану ғылымдары  Ибраев Амирхан 6 Патшайым Е.А.  2 орын
жаратылыстану ғылымдары  Чаленко Варвара 6 Патшайым Е.А.  3 орын
жаратылыстану ғылымдары  Мартиросов Назар  5 Патшайым Е.А.  2 орын
жаратылыстану ғылымдары  Семенов Евгений  5 Патшайым Е.А.  3 орын
география Қосачев Арсений  7 Патшайым Е.А.  3 орын
география Колесникова Анастасия  8 Патшайым Е.А.  2 орын
география Қантаев Ратмир 8 Патшайым Е.А.  1 орын
география Нурғалиев Дәурен 8 Патшайым Е.А.  3 орын
география Бутримов Лев  9 Патшайым Е.А.  3 орын
география Нефедова София 11 Патшайым Е.А.  3 орын
география Халитов Даниль 11 Патшайым Е.А.  1 орын
география Мельников Илья 11 Патшайым Е. А.  2 орын
ағылшын тілі Фурсова Анастасия 8 Михайлова Е.К 1 орын 
ағылшын тілі Лычагина Ксения 11 Михайлова Е.К 3 орын
ағылшын тілі Мельников Илья 11 Михайлова Е.К 2 орын
орыс тілі Шакирова Майя 5 Михайлова Е.В. 3 орын
орыс тілі Григорий Боков 6 Михайлова Е.В. 3 орын
орыс тілі Колесникова Анастасия 8 Михайлова Е.В. 2 орын
орыс тілі Ноғайбаева Эсма 9 Михайлова Е.В. 2 орын
орыс тілі Турова Анфиса 11 Михайлова Е.В. 3 орын
орыс тілі Халитов Даниль 11 Михайлова Е.В. 3 орын
биология Яловенко Еліше  7 Семенова Н.Н. 3 орын
биология Бутримов Лев  9 Семенова Н.Н. 3 орын
биология Аязов Владислав 9 Семенова Н.Н. 3 орын
биология Ноғайбаева Эсма 9 Семенова Н.Н. 2 орын
биология Алибекова Ясмина 10 Семенова Н.Н. 2 орын
биология Максименко Данил 10 Семенова Н.Н. 3 орын
биология Турова Анфиса 11 Семенова Н.Н. 2 орын
ағылшын тілі  Ногайбаева Эсма 9 Шаяхметова А.А. 2 орын
қазақ тілі Королков Кирилл 6 Міржақыпова А.Т. 3 орын
қазақ тілі Қурмашова Сюзанна 6 Міржақыпова А.Т. 3 орын
қазақ тілі Колесникова Анастасия 8 Міржақыпова А.Т. 3 орын
қазақ тілі Фурсова Анастасия 8 Міржақыпова А.Т. 2 орын
қазақ тілі Худяков Богдан 9 Міржақыпова А.Т. 2 орын
қазақ тілі Алибекова Ясмина 10 Міржақыпова А.Т. 3 орын
қазақ тілі Еркін Айша 10 Міржақыпова А.Т. 3 орын
тарих  Шакирова Майя 5 Сысенко Г.А. 3 орын
тарих  Ибраев Амирхан  6 Сысенко Г.А. 3 орын
тарих  Фурсова Анастасия  8 Сысенко Г.А. 2 орын
тарих  Мельников Илья 11 Сысенко Г.А. 1 орын
тарих  Халитов Даниль 11 Сысенко Г.А. 2 орын
биология Қантаев Ратмир 8 Семенова Н.Н. 3 орын
физика Нұрғалиев Дәурен 8 Жуков В.В. 2 орын
физика  Чемарева Варвара 7 Жуков В.В. 2 орын
информатика Анатонина  Потапова 5 сынып Кривошеина Н.В. 3 орын
информатика Потапова Таисия  5 сынып Кривошеина Н.В. 1 орын
информатика Свахин Платон  5 сынып Кривошеина Н.В. 2 орын
информатика Чиликина Арина  5 сынып Кривошеина Н.В. 2 орын
информатика Шакирова Майя  5 сынып Кривошеина Н.В. 2 орын
информатика Корольков Кирилл  6 сынып Кривошеина Н.В. 1 орын
информатика Қурмашова Сюзанна  6 сынып Кривошеина Н.В. 2 орын
информатика Солодилов Михаил  6 сынып Кривошеина Н.В. 2 орын
информатика Чаленко Варвара  7 сынып Кривошеина Н.В. 2 орын
информатика Жанисов Кирилл  7 сынып Кривошеина Н.В. 1 орын
информатика Максименко Владислав 7 сынып Кривошеина Н.В. 2 орын
информатика Новиков Давид  7 сынып Кривошеина Н.В. 1 орын
информатика Валенчук Илья  8 сынып Кривошеина Н.В. 1 орын
информатика Валков Александр  8 сынып Кривошеина Н.В. 2 орын
информатика Нұрғалиев Дәурен  8 сынып Кривошеина Н.В. 2 орын
информатика Данил  Целовальников 8 сынып Кривошеина Н.В. 1 орын
информатика Қантаев Ратмир  8 сынып Кривошеина Н.В. 2 орын
информатика Локтев Константин  9 сынып Кривошеина Н.В. 1 орын
информатика Каторгин Иван  10 сынып Кривошеина Н.В. 1 орын
информатика Кулев Альберт  10 сынып Кривошеина Н.В. 1 орын
информатика Сагатова Альмира  10 сынып Кривошеина Н.В. 1 орын
информатика Мельников Илья  11 сынып Кривошеина Н.В. 1 орын
информатика Пантилеев Глеб  11 сынып Кривошеина Н.В. 1 орын
информатика Халитов Даниль 11 сынып Кривошеина Н.В. 1 орын
Обсудить
Материалы по теме:
Денсаулық күні 03 май 2024, Пятница
Облыстық семинар өткізілді 27 апрель 2024, Суббота

Читайте также:

Халықаралық ҒПК қатысу нәтижелері
22 январь 2023, Воскресенье
Халықаралық ҒПК қатысу нәтижелері
Жалпы бәсекелестік
27 ноябрь 2023, Понедельник
Жалпы бәсекелестік
Қазақстан Республикасының күні
24 октябрь 2023, Вторник
Қазақстан Республикасының күні
«Исток» мектебі
15 июль 2022, Пятница
«Исток» мектебі
Добавить комментарий
Комментарии (0)

Шаблоны DleФотошоп ОнлайнБуксы для заработкаМониторинг игр с выводом денег